המלצות מלקוחותינו

ליאורה, מורה להוראה מקדמת בבית ספר ישורון ממליצה: "לא מכירים את האתר? רוצו! אני פשוט אוהבת לעבוד עם האתר הזה! אחרי ניסיון רב של עבודה עם האתר, הכי חשוב - התלמידים מתקדמים באמצעות האתר.

לאורה גז - "הלוחשת לתלמידים"

בי"ס ישורון, נתניה

מיסודי נוף ילדות כתבו לנו ש"השנה החלטנו להתנסות באתר ג'ינג'ים. כרכזת תקשוב, חיפשתי מענה לתהליך הקריאה, ולאותם ילדים שקשה להם בתהליך זה. משהו שיהיה מהנה ויהווה עדיין למידה מקדמת. הילדים נהנו והתקדמו, האתר מגוון ובו יכולת להתאים את הרמה והעומס ליכולתו של הילד. הלחץ מתהליך הלמידה פחת, והצלחנו ללמד בצורה שונה, מתוקשבת וטובה. השנה, בתקופה המאתגרת הזו, אתר ג'ינג'ים נתן לנו מענה מצויין, למשימות הן אתגריות והן חוויתיות ללמידה.

סיון ראובן, רכזת תקשוב

בי"ס נוף ילדות, תל מונד

דיקלה גננת בגן כוכב כתבה לנו ש"בתור גננת שרוכשת בכל שנה מנוי לאתר ג'ינג'ים לילדי הגן, אני בוחרת בג'ינג'ים בראש ובראשונה בגלל שהאתר מאוד נגיש ומזמין. הילדים פועלים באתר באופן עצמאי! התכנים באתר מצוינים, יש מגוון רחב מאוד של משחקים, ולכל משחק מספר רמות, כך שתמיד יש מענה לכל הילדים, בכל משחק ומשחק. ילד שיותר מתקשה, יכול לבחור את אותו המשחק ברמה שיותר מותאמת אליו. בנוסף, התכנים עונים על מכלול של מטרות ותכנים שיש לנו הגננות לעבודה עם ילדים כגון: מתמטיקה, אוריינות וכו'. הדבר האחרון ולא פחות חשוב הוא הגרפיקה באתר. הגרפיקה חדשנית, מעניינת וברמה גבוהה. ממליצה בחום לכל גן לרכוש מנוי לג'ינג'ים."

דיקלה פולק

גן כוכב, חיפה

רויטל הראל מבית ספר רמז כותבת לנו: "היה תלמיד שמתחילת השנה לא שיתף פעולה, הסתגר וממש לא התעניין. (מה לא ניסינו? ) לאחר שבועיים של למידה באמצעות האתר הוא רכש את הקמץ והשווא. והוא פשוט החל לקרא טקסטים. היום הוא כבר קרא סיפור!!. (אמנם בקמץ)"

רויטל הראל

בי"ס רמז, יהוד

המורה שרה מספרת ש"אתר עם פעילויות מדהימות. המשחקים משעשעים את התלמידים. מאוד צבעוני ומושך. הכי חשוב שגם התלמידים החלשים מוצאים מענה ומתקדמים."

בי"ס תחכמוני, טבריה

יעל מבי"ס הבילויים מספרת לנו ש"אצלנו משתמשים בג'ינג'ים במיוחד בכיתות הנמוכות. מאוד מרוצים.

בי"ס הבילויים, רמת גן

צביה גולן, שבעבר ניהלה שני מרכזי למידה כתבה לנו : "לפני כמה חודשים, הכרתי את ג'ינג'ים - עולם קסום של פעילויות קריאה, הבנה, חשבון ומיומנויות למידה, עשויות בטוב טעם, מלאות אתגרי חשיבה, יפות מבחינה ויזואלית, וברורות מבחינת ההוראות לעבודה. אני עובדת באתר עם נכדתי, בכל שיעור היא מחכה ממש בכיליון נפש לרגע שניכנס יחד לאתר של ג'ינג'ים. בתחילת השיעור שנמשך כשעה, אני מתחילה אתה בפעילויות אחרות, וכשהיא (הפרעות קשב...) קצת מתעייפת, היא מבקשת: "אפשר ג'ינג'ים?" ואז, היא כבר לא עייפה...ולא מוכנה להפסיק ללמוד."

צביה גולן

נהריה

מבית הספר שקד כתבו לנו: "אתר ג'ינג'ים הציל אותנו המורות בתקופת הקורונה. הילדים מאוד אוהבים את המשחקים באתר."

ב"יס שקד, רעננה

מבית הספר רמב"ם כתבו לנו: "בבית הספר משתמשים בג'ינג'ים עם כל התלמידים, הפעילויות באתר נגישות לילדים, פשוטות, ברורות, ומלמדות."

בי"ס רמב"ם מד-קרית שמונה

מבית הספר אופק כתבו לנו: "הפעילויות באתר נעימות לשימוש, ברור מאוד מבחינת היחידות. התלמידים מאוד אוהבים את המשחקים הלימודיים."

בי"ס אופק, אשדוד

אביחי מגן כסיף כתב לנו: "אני עושה מנוי לגן שלי כבר 4 שנים, כי אני אוהב את האתר, ג'ינג'ים הוא אתר מיוחד שיש בו שילוב למידה של מיומנויות בסיסיות במחשב ומשחקים פדגוגים מוצלחים שנותנים מענה לכל ילדי הגן. האתר מאוד ידידותי למשתמש, הילד עובדים באופן עצמאי באתר, ומרגש לראות למידת עמיתים ליד המחשב, ילדים מלמדים אחד את השני ועוזרים למי שמתקשה. ממליץ מאוד.

אביחי כהן

גן כסיף, חיפה

מבית הספר יחידני כתבו לנו: "אנחנו מאוד נהנים מהאתר, המשחקים ברורים לתלמידים, אוהבים את הצורה בה המשחקים מעוצבים, נקי, נראה טוב ומסודר."

בי"ס יחידני, יבנה

מבית הספר מנחם בגין כתבו לנו: "מאוד מרוצים מהאתר! התלמידים אוהבים לשחק וללמוד."

בי"ס מנחם בגין

מבית הספר רקפות כתבן לנו: "אנחנו משתמשים בג'ינג'ים בכל הכיתות, במיוחד עם תלמידים שמתקשים, אוהבים מאוד את האתר, ומגוון הפעילות הגדול שיש בו."

בי"ס רקפות, ראשון לציון

מבית הספר ארבל כתבו לנו: "אתר עם פעילויות מעולות! לפעמים יש לי הרגשה שיש יותר מידי חזרתיות, אבל זה טוב לתלמידים שמתקשים. סביבת למידה טובה מאוד!"

בי"ס ארבל, נוף הגליל

מבית הספר תמרי כתבו לנו: "מה שטוב בג'ינג'ים זה שלתלמידים יש מגוון תחומים, הם נכנסים למגוון פעילויות, והכי חשוב שהם מצליחים ללמוד באופן עצמי."

בי"ס יסודי ע"ש תמרי, אור עקיבא

מבית הספר רימלט כתבו לנו: "הפעילויות בג'ינגי'ם נותנות מענה מצויין לתלמידי הכיתות הנמוכות. ממליצה בחום."

בי"ס רימלט, נתניה

נעמי גריל, מרפאה בעיסוק כתבה לנו: "אני רואה יתרון רב בכך שהשימוש בתוכנות נעשו דרך האינטרנט, כלומר, גישה בכל הכיתות, לכל התלמידים ולמורים בכל זמן נתון. האתר של ג'ינג'ים מותאם מכל הבחינות: הנגשה- אפשרות להשתמש במתג/מתגים/מסך מגע, המאפשרים לתלמידים לחוות את השימוש במחשב באופן עצמאי, לתרגול, למידה, משחק ופנאי. בשימוש באתר אף היתה לי אפשרות לתת לתלמידים עם מוגבליות פיזיות חמורות לשחק משחק חברתי באופן עצמאי, עם בן זוג."

נעמי גריל, מרפאה בעיסוק OT Mc , מומחית בתחום הטכנולוגיה המסייעת

בי"ס גיל ובי"ס אופקים חיפה

נחמה מבית חינוך עיוורים כותבת לנו: "השנה השתמשנו עם החטיבה הצעירה שלנו באתר הג'ינגים, מדובר בתלמידים עיוורים וכבדי ראיה בגילאי 6 עד 11, הנמצאים בשלבים הראשונים של הכרות עם מקשי המחשב, הקלדה עיוורת, ניווט ועוד. התלמידים מאוד מאוד נהנו וחיכו לאפשרות של פעולה עצמאית באתר. הוא היווה צ'ופר ומקדם מוטיבציה ללמידה מחוץ לאתר. מאוד נהנו ממגוון המשימות , האפשרות של התאמת ממשק אישי, הן בהתאמת רמות, הן בבחירת הנגישות. אנו מודים מאוד מאוד על התרומה של אתר הג'ינגים לתלמידנו."

נחמה לב ארי - רכזת המחשבים

בית חינוך עיוורים ירושלים

גלי מבית ספר שקמים כותבת לנו: "אתר ג'ינג'ים מותאם לאוכלוסיית בית-ספרנו, ואנו משתמשות בו בתחומי לימוד שונים. אנו, המורות, אוהבות את העיצוב ה"נקי" והברור, וכן את מגוון האפשרויות. אני אישית, משתמשת בו הן בקבוצה, בעזרת מקרן על הלוח, בשיעורי חשבון בתחום חיבור וחיסור. והן באופן פרטני, תלמיד מתרגל במחשב. ובתחומים אחרים - מיומנויות בסיסיות, ומוכנות לקריאה. ידוע לי על שימוש של מורות גם בתחום כישורי שפה, יצירת סיפור, תיאור תמונה ועוד. יתרון נוסף ל"ג'ינג'ים" הוא האפליקציה באייפד, בה אנו עושים שימוש באייפדים הנמצאים בבית הספר".

גלי אולמן, רכזת תקשוב

בי"ס שקמים ראשון לציון

יעל כותבת לנו: "אתר מעולה, הילדה שלי פשוט פורחת כשהיא נמצאת בו. ברוכים תהיו באמת אתר משגע. מה שאני אוהבת באתר הזה שאין שום פקודה למחשב שלא מלווה בצליל.הגירוי תמיד קיים ,הקשב בשיאו ובאמת שבזכותך יש שינוי באיכות הזמן שהבת שלי מבלה במחשב. כל פעם שהיא מוצפת בגלל משהו אחר היא כבר הולכת לבד למחשב, היא נכנסת ונרגעת. ממש מדהים לראות. שהיא משחקת באתר מתעורר בה הרצון לשתף היא באה וקוראת לנו שנראה כמה היא הצליחה"

יעל וקנין

מרים מבית ספר אילנות כותבת לנו: "בשם צוות בית ספר "אילנות" בירושלים ובשם התלמידים היקרים שלנו, יש לי רק מחמאות לתת לאתר "ג'ינג'ים". האתר מספק סביבה מגוונת המתאימה לקבוצה גדולה של תלמידים מבית ספרנו. הוא נגיש לקבוצה גדולה ומתחדש כל הזמן. אני גם ממליצה להורים לרכוש מנוי לאתר זה. יישר כוח לצוות האתר המשקיעה ללא הפסקה!!! אני מקווה שנוכל להמשיך ליהנות מאתר זה עוד זמן רב"

מרים וייל, רכזת תקשוב

בית-ספר "אילנות" - ירושלים

אתי כותבת לנו: "אנחנו משתמשים כבר שנתיים וחצי באתר, שני ילדים על הרצף האוטיסטי, בני 5 ו 6 , הילדים התקדמו בצורה מדהימה ומשמעותית, מאז שהתחלנו להשתמש באתר, המשחקים מתאימים ועוזרים להם להתקדם וללמוד, קשה לבטא במילים את ההתרגשות שלי כאמא שאני רואה אותם משחקים במחשב, מזהים אותיות, כותבים, תודה רבה מכל הלב. לפעמים אני שואלת את בעלי, איך אתם יודעים שבדיוק שאת זה הם צריכים? האתר מדהים ! אני ממליצה בכל פה, לכל הורה"

אתי פז

נתניה

אפרת מנהלת בית הספר אגם כותבת לנו:"בביה"ס "אגם" נהנים מאוד מהלומדות המגוונות והמותאמות שג'ינג'ים מעלים. תלמידינו מתיימנים בתפקודי המחשב וגם לומדים למידה חווייתית ביותר באמצעות ה- ג'ינג'ים. צוות ביה"ס רואה בג'ינג'ים הזדמנות משמעותית וחיונית לכל הקשור בקידום התלמידים בתכנים ובמיומנויות"

אפרת ויינברג, מנהלת בית הספר

בי"ס "אגם" – רעננה

יפעת כותבת לנו: "בזכות המשחקים באתר בני למד לשחק במחשב עם עכבר. לא האמנתי שזה יקרה, ואראה אותו משחק לבד במחשב עם עכבר. תודה לכם על האתר. אנחנו כל כך נהנים. המליצו לנו בבית הספר, התחלנו לשחק בבית, אפילו המורה לא האמינה שראתה אותו עובד לבד"

יפעת הירשלר

באר שבע

שרון, אמא לילד בן 4 כותבת לנו:"ממליצה בחום!!! הבן שלי בן ה4, כבר מפגין שליטה מלאה בעכבר ומבקש לשחק בג׳ינג׳ים ברגע שמגיע מהגן. המוטוריקה שלו השתפרה, תיאום עין יד, הוא התחיל לשיים ספרות, נהנה מאוד כשהוא מצליח לקלוע לסל למשל כי הפידבק הוא מיידי. הוא יושב ליד אחיו ונעזר בו כשלא מצליח, ואז הוא גם יוזם בקשת עזרה, וגם מפתח תקשורת וקשר עם אחיו בחוויה משותפת."

שרון מיליס

רצון, חיפה

אלנה, מנהלת מרכז גמלאים כותבת לנו: "אנחנו עובדים עם ג'ינג'ים במרכז יום לגימלאים של אלווין בחיפה כבר יותר משנה, החברה הכי בוגרת שנהניית מג'ינג'ים היא בת 70. האתר מתאים מאוד גם לבוגרים, המשחקים עם התמונות המצולמות נפלאים עבור החברים אצלנו. אנחנו ממליצים מאוד !!!"

אלנה מנהלת מרכז

מרכז גימלאים אלווין , חיפה

פמלה כותבת לנו:"במשך כשבועיים ניסינו את האתר שלכם לתקופת היכרות, חייבת לציין שהאתר מקסים ומושקע! הילד היה העננים וביקש כל הזמן להכנס ולשחק"

פמלה כרמלי

צורן

איריס כתבה לנו: "תודה רבה לכם, אנחנו כל כך נהנים מהמנוי הזה! רעיון פשוט שימושי ומוצלח כל כך עבורנו! "

איריס כהן

ירושלים

אושרת, אמא לילדים בני 3 ו5 כותבת לנו: "האתר מאוד מתאים לגיל הרך (לא רק לחינוך מיוחד), יש לי ילד בן 3 וילד בן 5, שניהם מאוד נהנים לשחק באתר, האתר ממש קרב ביניהם למשחק משותף, בעלי יושב ומשחק עם הילדים וכולם נהנים, המגוון של פעילויות ומיומנויות בסיסיות עשיר ומוצלח מאוד, ממליצה לכל הורה לילד מגיל 3 ומעלה"

אושרת

מודיעין

ענבל, אמא לילדה בת שנתיים כותבת לנו: "הבת שלי בת שנתיים, כל כך נהנת לשחק במשחקי פעולה תגובה באתר, לומדת כל כך הרבה מהאתר, הכל מסודר, ומתאים מאוד לגיל הצעיר"

ענבל

מודיעין

מיכל מהוסטל אלו"ט כותבת לנו: "אתר נפלא, בזכותו הסתבר לי שאחת התלמידות יודעת לקרוא, ומכירה ספרות"

מיכל

הוסטל אלו"ט

לאונור מבי"ס אופק כותבת לנו: "אני חייבת כזה! זה מושלם ! הסביבה מגוונת ועשירה, עונה לצורכיהם של תלמידים בעלי פיגור שכלי בינוני- קשה (פעולה-תגובה, תזמון, דחיית סיפוקים, שפה, חשבון) ניתן לעבוד ולשחק בסביבה בכמה מחשבים בו זמנית ללא צורך בתקליטורים. התלמידים מוצאים עניין והנאה בסביבה זו, יש להם אפשרות בחירה בכל תחום תוכן וגם בכל פעילות. הוראות הפעילויות ברורות ומובנות, ישנן פעילויות בהן ישנן הגדרות, שבעזרתן ניתן להתאים את הפעילות לרמת התלמיד"

לאונור דעיה

בי"ס אופק, הרצליה

מיטל מבי"ס הדר כותבת לנו: "סביבה מדהימה, ערוכה יפה, משעשעת ובנויה היטב לתלמידי החינוך המיוחד, סוף סוף סביבה מקוונת המאפשרת שילוב עבודה עם מתגים לתלמידי החינוך המיוחד."

מיטל גואטה

בי"ס הדר, שדרות

מירי מבי"ס ניר כותבת לנו: "האתר מעולה ומתאים לרמת התלמידים בבית הספר!"

מירי דונדיש

בי"ס ניר, אשדוד

עידית, קלינאית תקשורת כותבת לנו: "אני משתמשת באתר כל הזמן, למשל משלבת במשחקי תאום עין יד לטיפולי שפה, אני מאוד מאוד אוהבת את הסדרה של "היגיינה, בעלי מקצוע, ומזג אויר" סדרה מעולה ! הילדים משתפים פעולה, מרותקים ומדברים ! מיומנויות בסיסיות מגוון עשיר, פשוט אתר מנצח ובגדול. הכל נהדר. חשוב לי שהכל מתאים לעבודה גם עם מתגים, פשוט, נקי וברור."

עידית גזונדהייט פלמון

קלינאית תקשורת, מדריכה במתי"א חולון, וצעד קדימה ראשל"צ.

מקליניקה שבילים כתבו לנו: "האתר מצויין ואני פועלת איתו בקליניקה, וכבר המלצתי למשפחות שאני מדריכה לעשות מנוי לאתר". מיכל כהן, מטפלת בגישה הנוירו התפתחותית תפקודית, מטפלת בגישת VML בקשיי תקשורת והגייה ,מטפלת התנהגותית ABA, מנחה רב תחומית בגישת MDT לתוכניות ביתיות, מטפלת בהילינג ומלווה רוחנית."

קליניקה "שבילים" גבעת אבני.

מבית נועם כתבו לנו: "אתר ג'ינג'ים משמש אותנו לעבודה עם חניכים בוגרים ברמות שונות במגוון פעילויות. האתר קל וידידותי לתפעול גם לכל אנשי הצוות. אנחנו משתמשים הרבה במשחקים מיומנויות בסיסיות שמותאמות גם למשתמשים בוגרים, הם פשוטים, נקיים ומשרתים את המטרה."

בית נועם, קרית אונו

סמדר מבי"ס הצורי כותבת לנו: "כמחנכת לתלמידים בבית-ספר לפיגור בינוני-קשה ולקויות נלוות, שמחתי מאוד להכיר את אתר ג'ינג'ים. אני משתמשת בו רבות בעבודתי עם תלמידיי, עליי לציין את אחת ממעלותיו החשובות ביותר לדעתי, העובדה שמתאים לשלל רמות ולמגוון נרחב של נושאים. תודה לכם על בניית האתר.‬"

סמדר סגליס

בי"ס הצורי, תל אביב

ענת גננת מגן גביש בחיפה כתבה לנו: "גן גביש ממליץ בחום על אתר גינגים. כיום חשוב לנו לשלב טכנולוגיה בכל מוסדות ההוראה החל מגני הילדים. לאחר חיפוש נרחב לשמחתי מצאנו את אתר ג'ינג'ים המספק תכנים חווייתיים - חינוכיים בכל תחומי הדעת. חשוב לנו לשלב למידה במגוון דרכי הוראה ואתר זה מסייע לילדים ללמוד בדרך שונה ואחרת. ממליצה בחום לכל גננת וגנן! אגב גם העלות שווה לכל כיס… תהנו.

ענת אדלשטיין

גן גביש, חיפה